آمپول کوچک کننده بینی

مقالات آموزشی در زمینه های مختلف عمل جراحی زیبایی بینی و صورت

بازدید: 188 مرتبه
چاپ

آمپول کوچک کننده بینی چیست

امروزه عمل های زیبایی مختلف به یکی از پر طرفدار ترین روش ها برای زیبایی ظاهری افراد تبدیل شده است. در این میان شاید برای تان جالب باشد که بدانید علم آنقدر پیشرفت کرده است که می توانید با آمپول کوچک کننده بینی ، ظاهری متفاوت و زیبا برای خود بسازید. حال شاید از خود بپرسید مگر می شود به کمک یک آمپول بتوانیم بینی خود را کوچک کنید؟! با ادامه این مقاله همراه باشید تا پاسخ ما را بشنوید.

آمپول کوچک کننده

تزریق آمپول کوچک کننده بینی

امروزه خیلی از افراد هستند که تمایل دارند با یک هزینه کمتر و همچنین عوارض کمتر بتوانند تغییراتی در ظاهر خود ایجاد کنند. درست است که عمل بینی در حال حاضر یکی از رایج ترین جراحی ها بشمار می آید اما باز هم ممکن است عوارضی داشته باشد و همچنین هزینه آن بالاتر است. حال برای افرادی که قصد دارند تا فرم بینی خود را با هزینه کم و عوارض کمتر تغییر بدهند مژده ای داریم. بله با تزریق آمپول کوچک کننده بینی می توانید بدون نیاز به عمل جراحی چهره ای متفاوت و زیبا برای خود بسازید! 

آمپول کوچک کننده بینی بدون عمل

یکی از ملاک های ما انسان ها برای معاشرت و زندگی و ایجاد حس اعتماد به نفس در خود، زیبایی ظاهری مان می باشد. خواه درست یا غلط همه ما انسان ها چنین خصیصه ای داریم و این ذاتی است. و بی شک اگر فردی بگوید که اصلا و به هیچ عنوان به زیبایی اهمیت نمی دهد ، به نظر شخصی بنده دروغی بیش نیست!.

قیمت آمپول کوچک کننده بینی

كوچك كردن بيني با امپول

خیلی از افراد هستند که مشکلات حادی در بینی خود ندارند و تنها دوست دارند که آن را به میزان کمی اصلاح کنند. به طور مثال می توانیم افراد زیر را عنوان کنیم :

  • افرادی که دارای قوس بینی و یا قوز بینی هستند و دوست دارند که این فرم تغییر کند.

  • افرادی که دارای انحراف بینی هستند به طوری که قابل تشخیص است.

  • افرادی که بینی شان قرینه نیست و نوک بینی آن ها دارای شکل مناسبی نیست.

  • افرادی که قبلا بینی خود را جراحی کرده اند و از فرم نهایی آن راضی نیستند و دوست دارند که آن را کمی تغییر بدهند.

  • و...

 

عوارض آمپول کوچک کننده بینی

عوارض آمپول کوچک کننده بینی

هر عمل و هر دارویی که افراد برای حتی کوچک ترین بیماری ها استفاده می کنند، بی شک دارای عوارضی است. اما عوارض آمپول کوچک کننده بینی در مقایسه با جراحی آن شما را شگفت زده خواهد کرد. شما بعد از عمل بینی ممکن است درد داشته باشید، یا حتی دور و بر چشم ها و بینی شما کبود خواهد شد. 

باید نکاتی را برای مدت های طولانی به خاطر سپرده و رعایت کنید.

 

BackToTop