انتخاب بهترین جراح بینی

مقالات آموزشی در زمینه های مختلف عمل جراحی زیبایی بینی و صورت

بازدید: 5317 مرتبه
چاپ

مهم ترین نکته در نتیجه و کیفیت خوب عمل بینی انتخاب درست جراح بینی خوش سلیقه و با تجربه است.

بهترین جراح بینییکی از مهم ترین دغدغه های  متقاضیان جراحی بینی انتخاب بهترین جراح بینی است و این انتخاب بسیار مهم است زیرا اگر جراحی بینی توسط جراح بینی خوب و متخصص انجام نشود ممکن است نتیجه عمل با شکست مواجه شود و موجب عدم رضایت و ناراحتی شما شود. با رعایت یک سری اصول می توانید بهترین جراح بینی را انتخاب کنید و از نتیجه جراحی بینی خود رضایت کامل داشته باشید.


تجربه و تخصص جراح، دو مورد از مهم ترین مسائلی است که در انتخاب جراح باید به آن توجه کرد و در موفقیتت آمیز بودن جراحی بینی بسیار موثر است. جراحی بینی یک عمل مهم و دشواری است بنابراین برای جراحی بینی نیاز به یک متخصص کارآزموده و حرفه ای است. یک جراح بینی خوب باید بتواند تصویری از آنچه شما از نتیجه جراحی بینی انتظار دارید ارائه دهد و به شما در نتیجه رضایت بخش از جراحی بینی اطمینان دهد.

نظرات بیماران قبلی جراح مورد نظر به شما کمک می کند که  اطلاعات کافی درباره جراحان به دست آورید و به شما در انتخاب یک جراح بینی خوب کمک می کند. علاوه بر تخصص و تجربه، یک جراح بینی باید به شما در نتیجه رسیدن به اهدافتان اطمینان بدهد. اولین قدم برای انتخاب جراح بینی خوب، مشاوره اولیه با جراح است که می تواند به شما یک احساس بهتر در جراحی بینی بدهد .در طول جلسه مشاوره توجه داشته باشید که آیا جراح هر دو طرف داخل و خارج بینی را معاینه می کند و آیا جراح به نگرانی های شما توجه دارد و می خواهد به شما کمک کند و آیا جراح برای اهداف زیبایی شما انتخاب های متعدد ارائه داده و عکس های جراحی های قبل را به شما نشان می دهد. اگر پس از مشاوره احساس کردید جراح مناسب و مورد نظر شما نیست به تحقیقات ادامه دهید.

بهترین جراح بینی باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

- تبحر و تخصص کافی در جراحی بینی داشته باشد
- علاوه بر تخصص جراح بینی باید هنر کافی برای جراحی بینی داشته باشد
- داشتن سابقه خوب در جراحی بینی
- رضایتمندی کامل بیماران او پس از جراحی

برای جراحی بینی  به نکات زیر توجه کنید:

- عمل بینی بسیار رایج است و باید در انتخاب جراح بینی خوب دقت کنید که از تجربه کافی برخوردار باشد و انتخاب متخصص جراح بینی خوب که بتواند بر اساس یک فرآیند منظم جراحی بینی را انجام دهد بسیار مهم است.
- متاسفانه برخی از جراحان بینی یک عمل بینی را برای همه بیماران خود انجام می دهند و این اشتباه است و جراح بینی خوب و متخصص باید جراحی بینی را با توجه به نیازها و خواسته های بیمار انجام دهد
- برخی از جراحان برای جراحی بینی  بیشتر به استفاده از تکنیک های جدید تمایل دارند و این جراحان از احترام بیشتری برخوردارند.
- در جلسه مشاوره باید بینی به طور کامل ارزیابی شود و در صورتی که مشاوره سریع و در زمان کم انجام شود ممکن است یک فاجعه و یک پرچم قرمز برای شما باشد و باید به این موضوع توجه کنید.
- جراحی بینی نیاز به دوره های طولانی دارد و در انتخاب جراح بینی خوب توجه کنید که جراح در این حوزه تخصصی دارای سطح آموزش پیشرفته باشد.
- جراح بینی باید به فرآیند تنفش شما توجه داشته باشد و مسیرهای عبور هوا از بینی را به دقت بررسی کند و در صورتی که معاینات و بررسی های لازم انجام نشود نشان دهنده این است که جراح بینی از جراحی بینی درک مناسبی ندارد
- با مشاهده عکس های قبل و بعد از بیماران جراح می توانید به چگونگی انجام جراحی بینی توسط جراح بینی آگاه شوید و از اینکه آیا نتیجه جراحی بدون هیچ مشکلی طبیعی خواهد شد یا نه پی ببرید.


 

BackToTop