نظرات مراجعین

شهرزاد البرز
من به خیلی از جراحان برای مشاوره جراحی بینی مراجعه کردم میتونم بگم هیچکدام با صبر و حوصله ی دکتر کاظمی پاسخگو نبودن ایشون با راهنمایی های خوبشون در انتخاب مدل بینی مناسب برای صورت من باعث شدن بعد از 2 ماه که از عمل بینی میگذره ( بینی استخوانی همراه با قوز و افتادگی ) رضایت کامل داشته باشم.
مینا تهران
من 3 ماه که بینیم رو پیش دکتر کاظمی عمل کردم بینی نیمه فانتزی میخواستم فرم بینیم دقیقا همونی شد که میخواستم. ممنونم آقای دکتر
زینب
ن شبکه سلامت را تماشا می کردم که شخص آقای دکتر مجید کاظمی در بر نامه ای در حال صحبت کردن بودند. من چون از قبل مشکل بینی داشتم صحبت های آقای دکتر من را جلب خود کرده بود. شماره تماس آقای دکتر را به کمک همسرم پیدا کردم و برای مشاوره خدمت ایشان رسیدم. آقای دکتر مشاور کاملی در خصوص بینی به من دادند و در همان جلسه اول به من گفتند نوع بینی شما نباید به گونه ای عمل شود که حالت عروسکی و زنانه به خود پیدا کند و قرار براین شد که بینی من به اندازه متوسط و به اصطلاح مردانه در بیاید. خدا را شکر همان طور هم شد و از عمل بینی ام راضی هستم. وقتی به محل کارم می روم اگر خودم مطرح نکنم یا چسب روی بینی نباشد کسی متوجه نمی شود که بینی ام را عمل کرده ام ولی وقتی همکارانم متوجه شدند به من گفتند چقدر طبیعی بینی شما عمل شده است و شماره تماس آقای دکتر را از من می خواستند .
از هزینه های عمل هم راضی هستم و هزینه ها متناسب با آن چه آقای دکتر قول داده بودند از ما دریافت شد.
مشاوره ها هم به طور رایگان بود و در حال حاضر هم برای تعویض چسب ها به مطب ایشان آمدم کاملا رایگان است. دست آقای دکتر خیلی سبک و خوب برای من بود و من کمترین درصد کبودی را داشتم که در عرض مدت یک هفته از بین رفت .
نازنینتهران
سلام من دكتر كاظمي رو بعد جراحى برادرم مىشناسم كه بينيش توى تصادف داغون شده بود و هيچ استخوانى نداشت همه از بين رفته بود ايشون بعد مشاوره سودمندشون جراحى كردن بينيشو و واقعا راضيه براى مه تعجب داشت كه چطورى اينقدر خوب شده بدون كبودى يا خون توى چشم يا دردو خونريزى عالى ايشون يك پزشك خبره بينوالمللى هستن من خودم بينيم شكست با مشاوره ايشون جراحى نكردم چون راضى بودم خود آقاى دكتر با شك فكر كردن قبلا جراحى كردم ولى جا انداختم مثل اولش شد با تشكر از يكى از هزاران تن انسان به معناى واقعى سرزمينم دكتر مجيد كاظمى .
زینب بختیاری تهران
من بینی مکعبی و بسیار گوشتی داشتم آقای دکتر واقعااا بهترین عملو روی بینی من انجام دادن. من از عملم واقعا راضیم هم از لحاظ زیبایی هم تنفس.
عالیه اعتماد به نفسم ۱۰ برار شده. و همه اینارو مدیون دستان پر مهر اقای دکتر مجید کاظمی هستم . تا اخر عمر من از ایشون ممنونم
الهی سالیانه سال زنده باشن سایشون از سر خانوادشون کم نشه.
رویا آزادواری
باسلام... .
من یک ماهه عمل کردم،وواقعا از نتیجه عمل خیلی راضیم.... بعد از عمل خونریزی،درد،کبودی،نداشتم،وحال جسمیم واقعا خوب بود.
من همه اینارو مدیون آقای دکتر هستم....
آقای دکتر کاظمی....بهترین دکتر در تخصص خودشون هستن.....
شقایق شیرافکن
با سلام من دوماه از عمل بینی ام میگذره وواقعا از نتیجه جراحی رضایت کامل دارم و بعد از عمل درد،خونریزی وکبودی نداشتم واز آقای دکتربابت زیبایی که به من دادن ممنونم.
نیلوفر
من هنوز یک ماه نشده عملم ولی خیلی راضی ام با اینکه نوز ورم داره یه ذره هم پشیمون نیستم از عملم.فوق العاده راضی ام همه چی خوب و عالی.دکتر کاظمی حرف نداره
فاطمه سادات موسویمومن آباد سمنان
من خیلی دماغم بدفرم بود و ازطریق سایت شما با دکتر آشنا شدم.وبینی ام را ایشان جراحی کردند.از کار ایشان راضی هستم.
سید کاظم اسلام پور
از جراحی دکتر راضی هستم.
فهیمه یزد
سلام من با کارهای اقای دکتر از طریق برنامه تلویزیونی سیمای خانواده و کافه سوال اشنا شدم و از یزد برای جراحی بینی پیش ایشان امدم ایشان خیلی مهربان و صمیمی ب خورد کردند و جراح بسیار خوش اخلاقی هستند قیمت و کیفیت کار عالی بود وبعد عمل همه جوره پشتیبان من بودند از ایشان متشکرم
خانم کریمی تهران
من از طریق سایت با کار آقای دکتر آشنا شدم و روزی که به مطب آمدم آقایی را که بینی شان که توسط آقای دکتر کاظمی عمل شده بود را دیدم که همان بینی بود که مد نظرم بود و همان جا اطمینانی پیدا کردم که بینی ام را به دست آقای دکتر عمل کنم من به شخصه اخلاقم طوری است که خیلی دیر به کسی یا چیزی اعتماد می کنم ولی وقتی هنر دست ایشان را دیدم اطمینان بیشتری پیدا کردم در حال حاضر هم از کار آقای دکتر بسیار راضی هستم و به هیچ وجه هم خونریزی هم نداشتم .
اقای رضایی تهران
من شبکه سلامت را تماشا می کردم که شخص آقای دکتر مجید کاظمی در بر نامه ای در حال صحبت کردن بودند. من چون از قبل مشکل بینی داشتم صحبت های آقای دکتر من را جلب خود کرده بود. شماره تماس آقای دکتر را به کمک همسرم پیدا کردم و برای مشاوره خدمت ایشان رسیدم. آقای دکتر مشاور کاملی در خصوص بینی به من دادند و در همان جلسه اول به من گفتند نوع بینی شما نباید به گونه ای عمل شود که حالت عروسکی و زنانه به خود پیدا کند و قرار براین شد که بینی من به اندازه متوسط و به اصطلاح مردانه در بیاید. خدا را شکر همان طور هم شد و از عمل بینی ام راضی هستم. وقتی به محل کارم می روم اگر خودم مطرح نکنم یا چسب روی بینی نباشد کسی متوجه نمی شود که بینی ام را عمل کرده ام ولی وقتی همکارانم متوجه شدند به من گفتند چقدر طبیعی بینی شما عمل شده است و شماره تماس آقای دکتر را از من می خواستند . از هزینه های عمل هم راضی هستم و هزینه ها متناسب با آن چه آقای دکتر قول داده بودند از ما دریافت شد. مشاوره ها هم به طور رایگان بود و در حال حاضر هم برای تعویض چسب ها به مطب ایشان آمدم کاملا رایگان است. دست آقای دکتر خیلی سبک و خوب برای من بود و من کمترین درصد کبودی را داشتم که در عرض مدت یک هفته از بین رفت .
خانم قاسمیشهریار
بینی که من داشتم از نوع گوشتی بسیار بزرگ بود و این که قوز بدی هم داشت به طوری که وقتی وارد اجتماع می شدم خجالت می کشیدم و همیشه با این مشکل دست و پنجه نرم می کردم ضمن اینکه تنفس را برای من سخت کرده بود تا اینکه با آقای دکتر مجید کاظمی از طریق برنامه تلویزیونی آشنا شدم که صحبت های بسیار خوبی و البته جدید در زمینه جراحی بینی داشتند که در نهایت تصمیم گرفتم بینی ام را نزد ایشان جراحی کنم وقتی عمل بینی صورت گرفت و به هوش آمدم باور نمی کردم که بینی گوشتی قوزدار من به بهترین شکل ممکن در آمده باشد خوب به هر حال در میان اقوام و دوستان بارها دیده بودم که بعد از عمل جراحی چقدر زجر کشیده ام ولی عمل من بدین شکل بود که درصد کبودی آن بسیار کم بود و روزهای اول به راحتی توانستم غذا بخورم و کارشان را بسیار تحسین می کنم. من قبل از اینکه با کار آقای دکتر آشنا بشوم نزد پزشک دیگری رفته بودم که به من گفته بود چون بینی شما گوشتی و قوزدار است ممکن است کار به عمل دوم بکشد و امیدی نیست که با یک بار عمل خوب بشود ولی وقتی به سراغ آقای دکتر مجید کاظمی رسیدم ابتدا مشاور بسیار خوبی به من دادند و بعد بینی من را به بهترین شکل ممکن درآوردند جا دارد از زحمات ایشان که واقعاً اعتماد به نفس را به من برگردانند تشکر ویژه کنم.
بازگشت به بالا