وبلاگ جراحی زیبایی


مطالب خواندنی در مورد عمل جراحی زیبایی بینی و صورت

سن عمل جراحی بینی باید کی باشد؟

سوالی که مکرر از دکتر مجید کاظمی جراح برجسته بینی پرسیده میشود این است که برای عمل بینی واقعاً چه سنی مناسب است و آیا مثلاً کودکان می توانند عمل بینی کنند؟

امتیاز به مطلب:
0
ادامه مطلب
4075 بازدید
0 نظرات

روش جدید جراحی بینی: کاربرد پیزوالکتریک

اثر پیزوالکتریک یک پدیده شناخته شده است که سالهاست در جرم گیری دندان کاربرد دارد. اخیراً این روش جهت جراحی استخوان کاربرد پیدا کرده است. پیزوالکتریک تجمع بار الکتریکی در مواد خاصی است و یک کاربرد اخیر پیزوالکتریک اولتراسوند در جراحی استخوان است، یعنی بدون آسیب به بافت های اطراف صرفاً فقط استخوان بریده می شود.

امتیاز به مطلب:
4
ادامه مطلب
5349 بازدید
0 نظرات

جراحی بينی مردمان خاورميانه ای از جمله ايرانيان

منطقه خاورميانه به دو قسمت عمده تقسيم می شود، مردمان منطقه خليج فارس و كشورهاي جدا از منطقه خليج فارس. پس لزوماً منطقه يكنواختی نمی باشد. در مقاله زير سعی می كنم به برخی خصوصيات بینی اين افراد و فرم صورتشان اشاره كنم :

بيني ايرانيان مشخصات نژادی زير را دارد :

امتیاز به مطلب:
0
ادامه مطلب
4482 بازدید
0 نظرات

نوک بینی و اهمیت آن در جراحی بینی

سخت ترين قسمت جراحی بينی، نوك بينی است. بدين علت كه نوك بينی تنوع زيادی دارد و اصولاً اصلاح آن بسيار سخت و چالش بر انگيز است.

امتیاز به مطلب:
0
ادامه مطلب
5385 بازدید
0 نظرات

چگونه برای جراحی بینی آماده شویم؟

بیمارانی که برای جراحی بینی آماده می شوند لازم است تا آزمایشات لازم را پیش از عمل انجام دهند. اگر سن بیمار بیش از 45 سال است یا شرایط پزشکی خاصی دارند دکتر کاظمی یک شرح حال دقیق و معاینه پزشکی کامل و احیاناً مشاوره قلب و یا سایر متخصصان داخلی را می خواهند. بیمار حداقل باید چهارده روز قبل عمل بینی مصرف آسپرین را متوقف کند. همچنین مصرف ناپروکسن و بروفن و ویتامینهایی مانند ویتامین آ و عصاره گیاه سنت جان (داروی هایپیران) و قرص ژینکو بایلوبا را باید ده روز قبل عمل قطع کند. این داروها همگی اختلال پلاکتی می دهند و جلوگیری از انعقاد خون می کنند.

امتیاز به مطلب:
1
ادامه مطلب
5258 بازدید
0 نظرات

کاندیدای مناسب جراحی بینی چه کسی است؟

تصمیم در مورد اینکه جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی) بکنم یا نه کاملاً شخصی است. شما باید برای این موضوع با جراح بینی تان و خانواده حتماً مشورت کنید. برای بیشتر بیماران که جراحی بینی می شوند تغییرات در تمام طول عمر خواهد بود .
بیماران، افزایش اعتماد به نفس را بعد عمل بینی ذکر می کنند، در روابط اجتماعی احساس بهتری دارند و همچنین در عکسهای خانوادگی احساس زیبایی می کنند. به خاطر همین موضوعات بسیاری از بیماران مدت طولانی صبر می کنند تا جراحی زیبایی بینی انجام شود.

امتیاز به مطلب:
0
ادامه مطلب
8943 بازدید
0 نظرات

جراحی بینی مدرن: عملکرد بهتر، زیبایی بیشتر، دستکاری کمتر

دکتر سید مجید کاظمی سابقه ده ساله جراحی بینی و صورت دارد. دکتر کاظمی یکی از معدود افرادی است که سابقه رتبه بورد و مقاله در انجمن راینولوژِی آمریکا دارد. ایشان به هیچ وجه جراحی سینه و شکم انجام نمی دهند و تقریباً تمام عملهای خود را به جراحی بینی اختصاص داده اند و با بیش از پانصد عمل بینی در سال یکی از با تجربه ترین جراحان بینی ایران است.

بینی هایی که ایشان عمل می کنند علاوه بر زیبایی خارق العاده از نظر تنفس و بویایی بی نظیر هستند. جراحی بینی که تحت عنوان شغل بینی به زبان انگلیسی نیز شناخته می شود، یک روش جراحی است که تغییرات دائمی از لحاظ شکل و ظاهر در بینی رخ می دهد. جراحی به وسیله بازآرایی اسکلت بینی که از استخوان و غضروف ساخته شده است انجام می شود. پوست بینی هیچ تغییری نمی کند. اما وقتی ساختار زیرین تغییر می کند . پوست خود را با ساختار جدید هماهنگ می کند. جراحی بینی و عملهای بینی دکتر کاظمی بهبود خارق العاده در ظاهر و زیبایی و جوانی شخص ایجاد میکند .

امتیاز به مطلب:
4
ادامه مطلب
9503 بازدید
0 نظرات


BackToTop