چسب بینی | بهترین نوع چسب بینی کدام است؟

مقالات آموزشی در زمینه های مختلف عمل جراحی زیبایی بینی و صورت

بازدید: 136 مرتبه
چاپ

بعد از عمل بینی نیاز است که تا مدتی از چسب برای نگهداشتن و فرم گرفتن بینی استفاده کنیم. اما برخی از سوالاتی که شما عزیزان همیشه از ما می پرسید: بهترین مارک چسب بینی بعد از عمل چیست ؟ چسب زدن چه تاثیری  بعد از جراحی بینی خواهد داشت ؟ تا چه مدت بعد از عمل باید چسب بینی بزنیم ؟ یا حتی قیمت چسب بینی چقدر است و هزاران سوال مشابه! که در این مقاله از سایت دکتر کاظمی سعی داریم تا به آن ها پاسخ دهیم. اگر شما هم سوالاتی در این زمینه دارید تا آخر این مقاله را مطالعه نمایید.

چسب بینی

بهترین نوع چسب بینی

بعد از اینکه جراحی بینی صورت می گیرد ، برای اینکه تورم بینی کاهش پیدا کند و همچنین بینی شکل تغییر یافت و درست شده خود را از دست ندهد، باید تا مدتی از چسب بینی استفاده کنید. حال این که بهترین نوع چسب بینی چیست باید بگوییم که این چسب ها انواع مارک های مختلفی دارند. همچنین در سایز ها و با ویژگی های مختلفی ساخته شده اند. که یکی از بهترین مارک چسب بینی ، می تواند گزینه چسب بینی میکروپور اشاره کرد. که علاوه بر اینکه سایز مناسب و خوبی دارد، ضد حساسیت نیز می باشد و البته چسبندگی خوبی نیز دارد.

چسب بینی بی رنگ

برای خرید چسب بینی دقت کنید که بتوانید بهترین مدل و مارک را تهیه کنید. برخی از مارک ها هستند که بعد از برداشتن چسب آثار آن تا مدتی روی پوست می ماند. که زیاد جالب نیست. و حالت چسبندگی آن ممکن است شما را اذیت کند. همچنین چسب ها همانطور که عرض کردیم انواع مختلفی دارند. برخی از آن ها رنگی هستند و برخی بدون رنگ . استفاده از یک نوع چسب بینی بی رنگ می تواند بسیار شکیل تر باشد.

بهترین نوع چسب بینی

تا چه مدتی بعد از عمل بینی باید چسب بینی بزنیم

خب زدن چسب بعد از عمل زیبایی بینی ، یکی از کار هایی است که واقعا ضرورت دارد. و دقت به تعویض آن به موقع می تواند تاثیر بسیار زیادی در شکل و فرم گرفتن بینی داشته باشد. شما می توانید تا چند ماه از چسب بینی استفاده کنید. و این زمان برای افراد مختلف با نوع عمل های مختلف می تواند تفاوت داشته باشد. مثلا از دو ماه تا 6 ماه می تواند باشد. و حتی حواس تان باشد که بعد از عمل هیچ گونه ای ضربه و ... به بینی وارد نشود!

نحوه تعویض چسب بینی

چسب بینی بعد از عمل که بر روی بینی خود می زنید باید در مدت زمان مشخص تعویض شود. چرا که خاصیت چسب از بین می رود و تاثیری نخواهد داشت. هر زمان که چسب شل شده باشد و یا کثیف باشد حتما باید عوض شود. بهتر است تا در هفته های اول پس از جراحی این کار توسط پزشک انجام شود. اما اگر دسترسی نبود و یا مشکل بود میتوانید با دقت این کار را خودتان انجام دهید. 

یادتان باشد که قبل از تعویض حتما صورت خود را با آب ولرم و صابون بشوئید تا هرگونه آلودگی از آن قسمت حذف شود. این کار می تواند یک روز در میان انجام شود. برخی از افراد این سوال را همیشه می پرسند که آیا می توانند برای میهمانی یا عروسی چسب بینی را بردارند یا خیر ؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت که بله برای چند ساعت مشکلی وجود ندارد اما بعد از میهمانی و پایان آن و شسنشوی صورت حتما مجدد از چسب استفاده کنید.

بهترین مارک چسب بینی بعد از عمل

اسم چسب بینی بعد از عمل

برای خرید این چسب بینی بعد از عمل کافیست به داروخانه مراجعه نمایید. چسب های مختلفی وجود دارند که می توانید از آن ها تهیه کنید. مارک های مختلف و اسم چسب بینی بعد از عمل را می توانید از داروخانه سوال نمایید. و بهترین آن را انتخاب کنید. اما بهتر است از پزشک خود مشورت بخواهید.

قیمت چسب بینی بعد از عمل

در هنگام خرید چسب بینی حواس تان به معتبر بودن مکانی که از آن خرید می کنید باشد. با خرید چسب های نامرغوب ممکن است به بینی خود آسیب وارد نمایید. قیمت چسب بینی بعد از عمل زیاد گران نیست و با یک قیمت ارزان و معقول می توانید آن را تهیه کنید.

BackToTop