كوچك كردن بيني بدون عمل جراحي

مقالات آموزشی در زمینه های مختلف عمل جراحی زیبایی بینی و صورت

بازدید: 119 مرتبه
چاپ

امروزه یکی از موضوعاتی که افراد خیلی با آن درگیر هستند و در مورد آن صحبت می کنند فرم بینی های شان می باشد. خیلی از افراد هستند که از فرم بینی و بزرگ بودن و یا کج بودن آن ناراضی هستند و در صدد هستند تا با روش های مختلف بتوانند این عضو زیبا در بدن را تغییر شکل دهند و به فرم مطلوب خود برسانند. از این رو تاکنون جراحان پلاستیک و زیبایی روش های گوناگونی برای فرم دادن به بینی را انجام داده اند. یکی از این روش ها که خیلی از افراد هم به دنبال آن هستند كوچك كردن بيني بدون عمل جراحي می باشد. 

كوچك كردن بيني بدون جراحی

کوچک شدن بینی بدون عمل

واقعا شاید برای شما تعجب آور باشد! و از خودتان بپرسید که مگر می شود بدون جراحی بتوانید فرم بینی خود را تغییر دهید؟! جواب کوتاهی که در اینجا می توانیم به شما بدهیم مثبت است. اما اجازه دهید تا در این مورد در ادامه این مقاله از سایت دکتر مجید کاظمی بیشتر با شما صحبت کنیم. و از مزایا و نکات مهم كوچك شدن بيني بدون عمل با شما بگوییم. با ما همراه باشید.

كوچك كردن بيني بدون جراحي

خب یکی از مواردی که نظر شما را در هنگام صحبت کردن و یا روبه رو شدن با فرد دیگری جلب می کند صورت وی و مدل بینی او می باشد. خصوصا اگر طرف مقابل شما دارای بینی با فرم نامناسب و یا بزرگ باشد. بزرگ بودن بینی گاها می تواند اعتماد به نفس افراد را کم کرده و سبب شود تا آن ها از معاشرت با سایرین دور شوند. به همین دلیل است که در ایران و حتی سایر کشور ها جراحی بینی یکی از پر طرفدار ترین جراحی های زیبایی شده است. 

اما كوچك كردن بيني بدون جراحي قطعا می تواند برای افرادی که همیشه ترس از جراحی داشتند و یا اینکه می خواهند بدون جراحی این کار را انجام دهند بسیار مناسب است. در این فرآیند تنها از یک آمپول برای کوچک کردن و فرم دادن به بینی استفاده می شود. که در ادامه بیشتر در مورد این آمپول صحبت خواهیم کرد.

کوچک شدن بینی بدون عمل

مزایای کوچک کردن بینی بدون عمل

این روش جدید که در سال های اخیر وارد عرصه جراخی های زیبایی شده است، با استقبال زیادی روبرو بوده است. در کوچک کردن بینی بدون عمل به وسیله آمپول خاصی که تزریق می شود مزایای بسیاری دیده می شود. در این حالت دوره نقاهت بیمار خیلی کمتر از زمانی است که عمل جراحی انجام می شود. می توان گفت که مراقبت ها ، سیاهی اطراف چشم و بینی و ... بسیار کمتر در این روش دیده می شود.

روش کوچک کردن بینی بدون عمل

متوجه شدید عوارضی که در این روش مراجعه کننده مشاهده می کند بسیار کم هستند. اما پیشنهاد می شود که برای انجام کوچک کردنی بینی بدون عمل حتما با یک متخصص مشورت کنید. نظر وی را در مورد این کار روی بینی تان با توجه به فرم بینی تان بخواهید. حتما وی به شما راهنمایی های درستی خواهد نمود. توصیه می شود که حتما برای این کار نزد یک جراح پلاستیک حرفه ای بینی بروید.

كوچك كردن بيني بدون عمل جراحي

هزینه کوچک کردن بینی بدون جراحی

اگر چه این روش بسیار کارآمد و البته بدون درد خاصی می باشد، اما قابل به ذکر است که برای همه انواع مختلف بینی ها مناسب نیست. به همین دلیل تاکید داریم که قبل از هر اقدامی با یک دکتر جراحی بینی خوب مشاوره کنید. این روش قطعا برای افرادی مناسب خواهد بود که میزان خیلی کمی نیاز به تغییرات در بینی خود داشته باشند. که قطعا می توانند آن را بعد از تزریق مشاهده کنند. هزینه کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی نیز بستگی به موارد بسیاری دارد.

اینکه از دارو های اصل و با کیفیت استفاده شود و البته این که نزد یک دکتر حرفه ای در این زمینه بروید و ... برای دریافت مشاوره و راهنمایی های بیشتر می توانید به دکتر مجید کاظمی در تهران مراجعه نمایید. و البته اگر بینی شما حالت استخوانی دارد و یا اینکه به فرم گوشتی است به شما پیشنهاد می دهیم که حتما در مورد این روش با دکتر به صورت مشاوره ای صحبت نمایید.

BackToTop