هزینه عمل بینی

/ / اطلاعات مفید قبل جراحی بینی
هزینه عمل بینی

هزینه عمل بینی چقدر است؟

جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی) در سالهای اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است و متقاضیان این جراحی در بین مردان و زنان ایرانی به صورت تصاعدی افزایش می یابد. افراد از طبقات مختلف خواستار این عمل زیبایی هستند که هزینه عمل بینی توسط دکتر های مختلف متفاوت است ، که این تفاوت قیمت به چند چیز مرتبط است : دستمزد دکتر ، هزینه دارو ، دکتر بیهوشی و … مهم ترین چیزی که باید توجه داشته باشید سابقه کار دکتر است.

اصطلاح nose job در زبان انگلیسی اشاره به نوعی تجارت در جهت جراحی بینی می باشد که متاسفانه در سالهای اخیر رواج پیدا کرده است. یک جراحی بینی استاندارد و با کیفیت حدود 1.5 تا دو ساعت طول می کشد. قیمت بسته قیمت روز و نوع بینی و عملیات لازم برای آن متغیر است..

هزینه عمل بینی

البته قطعاً عمل جراحی ترمیمی بینی (رویژن یا عمل مجدد) که در جای دیگر عمل اول انجام شده و عمل مجدد توسط دکتر کاظمی انجام می شود، سخت تر است و مدت بیشتری می طلبد. (هزینه جراحی بینی ترمیمی اندکی متفاوت است و بیشتر از قیمت عمل بینی اولیه است.)

هزینه عمل بینی در کلینیک دکتر کاظمی با توجه به کیفیت و تجربه طولانی ایشان بسیار مناسب است و هزینه و قیمتی کاملاً مناسب و ارزان است. درضمن کلیه هزینه ها در کلینیک دکتر کاظمی، با هزینه اتاق عمل است و هزینه بصورت کلی دریافت می شود و بعد از عمل، به هیچ وجه ویزیتی دریافت نمی شود.

جهت اطلاع از هزینه عمل بینی در کلینیک دکتر کاظمی با ما تماس بگیرید

26711019– 26711017
(ساعات تماس: از 9 صبح تا 9 شب، مراجعه حضوری از شنبه تا چهارشنبه ساعت 5 تا 8 بعد از ظهر)

قیمت ها به عوامل زیادی بستگی دارد و اغلب افراد برای کاهش قیمت به دنبال یافتن عوامل موثر در این عمل هستند. اغلب افراد به دنبال جراحی بینی با هزینه کمتر هستند. قیمت ها به عوامل زیادی مانند مدت زمان جراحی، نوع جراحی، مدت زمان بی هوشی و خدماتی که در بیمارستان ارائه می شود بستگی دارد. تفاوت قیمت همچنین به تخصص جراح، میزان پیچیدگی عمل جراحی و حتی موقعیت جغرافیایی محل انجام جراحی بینی نیز بستگی دارد. جراحی بینی برای بهبود ظاهر بینی و یا عملکرد بینی و یا هر دو انجام می شود و بسیار مهم است که توسط کدام جراح و چگونه انجام شود. در برخی مواقع برای جراحی ساختاری بینی که برای بهبود تنفس بینی انجام می شود ممکن است هزینه جراحی بینی توسط بیمه پوشش داده شود اما برای جراحی زیبایی بینی بیمه را پوشش نمی دهد.

عوامل موثر در هزینه جراحی:

تخصص جراح:

میزان شهرت و تخصص جراح تاثیر زیادی در کاهش ترس و استرس جراحی بینی زیادی دارد. در صورتی که جراحی بینی توسط جراح بینی با تجربه انجام شود شما به نتیجه دلخواه خود دست خواهید یافت، بنابراین صرفاً برای پرداخت هزینه کمتر نمی توان جراح بینی خود را انتخاب کرد و همچنین نمی توان گفت یک جراح بینی که هزینه زیادی دریافت می کند تخصص و تجربه کافی را دارد و برای اطمینان از کار و تخصص جراح بینی صرف نظر از قیمت جراحی بینی باید درباره تخصص و تجربه پزشک جراح به اندازه کافی تحقیق کنید و سوالات خود را از او بپرسید و عکس های قبل و بعد ازعمل بیماران او را ببینید و سپس می توانید از جزئیات جراحی و هزینه ها را از او بپرسید و سپس تصمیم بگیرید.

هزینه جراحی بینی

محل جراحی بینی:

این نوع از جراحی را می توان در بیمارستان یا مراکز جراحی سرپایی و یا در مطب خصوصی جراحی انجام داد و قبل از عمل باید از انجام جراحی بینی در مکان معتبر اطمینان حاصل کنید. این عمل در مطب خصوصی جراح در سوئیت مخصوص انجام می شود و به دلیل استفاده از تجهیزات اتاق خود جراح و دستیاران خود جراح هزینه کمتری دارد و هزینه جراحی بینی در مراکز جراحی سرپایی نسبتا گران تر از سوئیت خصوصی جراح است و تمامی تجهیزات و امکانات جراحی توسط شخص دیگری در اختیار جراح بینی قرار دلده می شود، بیمارستان ها به دلیل اینکه بیشترین تجهیزات و امکانات را دارند نسب به دو گزینه دیگر هزینه بیشتری دارند. (ولی ما انجام جراحی بینی در مطب زا توصیه نمی کنیم)

روش جراحی بینی:

روش انجام با توجه به شرایط بیمار متفاوت است و نوع روش انجام جراحی در هزینه جراحی بینی تاثیر زیادی خواهد داشت. با توجه به دشواری و پیچیدگی جراحی بینی، هزینه عمل بینی تحت تاثیر قرار می گیرد. با توجه به شرایط بیمار ممکن است برای تحت نظر قرار گرفتن شرایط بیمار نیاز به بستری شدن باشد که این امر نیز در تعیین هزینه جراحی موثر است.

هزینه عمل بینی

استفاده از بیهوشی:

در عمل بینی در صورتی که نیاز به بیهوشی باشد فرآیند بیهوشی توسط متخصص بیهوشی مدیریت می شود و علائم حیاتی بیمار در طول عمل جراحی توسط متخصص بیهوشی و پرستار هوشبری کنترل می شود. استفاده از خدمات متخصص بیهوشی نیز در این هزینه موثر است و اگر با توجه به تشخیص جراح بینی نیاز به بی هوشی نباشد ممکن است مقداری از هزینه جراحی کاهش یابد اما استفاده از خدمات متخصص بی هوشی باعث می شود که بیمار در طول عمل بینی ریلکس باشد و  با خیال راحت انجام شود.

مدت زمان جراحی بینی:

با توجه به پیچیدگی عمل جراحی ممکن است یک عمل جراحی بینی در زمان بیشتر یا کمتری انجام شود. برای مثال انجام چند عمل به طور همزمان مانند گرفتگی و کجی بینی و … مدت زمان جراحی بینی را افزایش می دهد و عمل جراحی ساده تر در زمان کمتری انجام می شود و این امر در برآورد هزینه می تواند موثر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *